Team St. Bonifaciusschool schooljaar 2022-2023

 

Directie Anne Sassen a.sassen@keender.nl
IB Henriëtte Noordink h.noordink@keender.nl
Groep 1-2 Martine Ooink – van der Kuil

Carmen Klein Severt

m.vanderkuil@keender.nl

c.kleinsevert@keender.nl

Groep 3-4 Marieke Waaijer

Inge Lenderink

m.waaijer@keender.nl

i.lenderink@keender.nl

Groep 5-6 Thea Nijenhuis

Ramon Noordink

Anneloes Engelbarts

t.nijenhuis@keender.nl

r.noordink@keender.nl

a.engelbarts@keender.nl

Groep 7 Joyce Vrielink joyce.vrielink@keender.nl
Groep 8 Wia Bartelink

Thomas Hilberink

w.bartelink@keender.nl

t.hilberink@keender.nl

Onderwijsassistent Ria Lankheet
Onderwijsondersteunend personeel Ria Modderkolk
Vakdocent bewegingsonderwijs Thijs Aalbers