Team

Team schooljaar 2021-2022
Directie Anne Sassen a.sassen@keender.nl
IB-er Henriëtte Noordink h.noordink@keender.nl
Groep 1-2 Carmen Klein Severt

Karin van Veen

c.kleinsevert@keender.nl

k.vanveen@keender.nl

Groep 3 Inge Lenderink

Martine Ooink – van der Kuil

i.lenderink@keender.nl

m.vanderkuil@keender.nl

Groep 4-5 Marieke Waaijer

Thea Nijenhuis

m.waaijer@keender.nl

t.nijenhuis@keender.nl

Groep 6 Joyce Vrielink j.vrielink2@keender.nl
Groep 7 Wia Bartelink

Anneloes Engelbarts

Thomas Hilberink

w.bartelink@keender.nl

a.engelbarts@keender.nl

t.hilberink@keender.nl

Groep 8 Ramon Noordink

Thomas Hilberink

r.noordink@keender.nl

t.hilberink@keender.nl

Onderwijsassistent Ria Lankheet  
Onderwijsondersteunend personeel Ria Modderkolk  
Vakdocent lichamelijke opvoeding Thijs Aalbers