Groepen
Team
Nieuws

Maand archief

Team

Het team:

Directrice Anne Sassen a.sassen@keender.nl

directie@bonhoeve.nl

IB-er Henriëtte Noordink h.noordink@keender.nl
Groep 1-2 Carmen Klein Severt

Marieke Waaijer

c.kleinsevert@keender.nl

m.waaijer@keender.nl

Groep 3 Martine Ooink – van der Kuil

Inge Lenderink

m.vanderkuil@keender.nl

i.lenderink@keender.nl

Groep 4-5 Thea Nijenhuis

Anneloes Engelbarts

t.nijenhuis@keender.nl

a.engelbarts@keender.nl

Groep 6 Joyce Vrielink j.vrielink2@keender.nl
Groep 7-8 Ramon Noordink

Wia Bartelink

r.noordink@keender.nl

 

w.bartelink@keender.nl

Onderwijsassistent Ria Lankheet
Onderwijsondersteunend personeel Ria Modderkolk
Vakdocent lichamelijke opvoeding Thijs Aalbers