Groepen
Team
Nieuws

Maand archief

Team

Het team:

Interim directeur Pieter Olthof p.olthof@keender.nl
IB-er Henriëtte Noordink h.noordink@keender.nl
Groep 1-2 Carmen Klein Severt

Marieke Waaijer

c.kleinsevert@keender.nl

m.waaijer@keender.nl

Groep 3 Martine Ooink – van der Kuil

Inge Lenderink

m.vanderkuil@keender.nl

i.lenderink@keender.nl

Groep 4-5 Thea Nijenhuis

Anneloes Engelbarts

t.nijenhuis@keender.nl

a.engelbarts2@keender.nl

Groep 5-6 Wia Bartelink

Joyce Vrielink

w.bartelink@keender.nl

j.vrielink2@keender.nl

Groep 7-8 Ramon Noordink

Joyce Vrielink

r.noordink@keender.nl

j.vrielink2@keender.nl

Onderwijsassistent Ria Lankheet
Onderwijsondersteunend personeel Ria Modderkolk
Vakdocent lichamelijke opvoeding Thijs Aalbers

 

CONTACT

St. Bonifaciusschool
Beckummerweg 9
7482 SR St. Isidorushoeve
Tel.: 074-3575357
E-mail: directie@bonhoeve.nl

facebookTwitter YouTube